Ak Gençlik Bayrağı Demiral’a Emanet

25 Aralık 2017 Pazartesi, 21:19

Ak Parti Tirebolu İlçe Gençlik Kolları 5.Olağan Genel Kongresi 23 Aralık Cumartesi günü Ak Parti İlçe Başkanlığı Toplantı salonunda geniş bir katılımla gerçekleşti.

Kongre Divanın oy birliği ile Divanın oluşturulması ile başladı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimiz için saygı duruşunun yapılmasının ardından İstaiklal Marşı okundu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere mesaj yüklü seslenişi ile ilgili sinevizyon gösterimi izlendi.

Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Vahit Atakan’ın, İl Gençlik Kolları Başkanı Habil Büyüktaş’ın, Ak Parti Tirebolu İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ve Ak Parti Tirebolu İlçe Gençlik Kolları Başkan Vekili Şenol Duman’ın yapılan çalışmaları anlattığı konuşmasının ardından seçime geçildi.

Kongreye tek aday olarak katılan Erhan Demiral, delegelerin tüm oylarını alarak Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi.

Kongreye Ak Parti Tirebolu İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkan Vekili Mehmet Pir, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Vahit Atakan, İl Gençlik Kolları Başkanı Habil Büyüktaş, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, İl Genel Meclis Üyeleri ve çok sayıda Partili katıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir