AK Parti Tirebolu İlçe Başkanı Kemal Koç, Son Yolculuğuna Uğurlandı

28 Ekim 2017 Cumartesi, 14:19

Hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 27 Ekim Cuma günü yaşamını yitiren 62 yaşındaki AK Parti Tirebolu İlçe Başkanı Kemal Koç son yolculuğuna uğurlandı.

Körliman’daki evinin önünde Koç için Kur’an-i Kerim ve hayat biyografisi okunduktan sonra cenazesi evinden alınarak Cintaşı Camisi’ne getirildi.

Cenaze namazına, Koç’un yakınlarının yanı sıra Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, AK Parti Giresun Milletvekili Av. Sabri Öztürk, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, AK Parti İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, İlçe Parti Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, İdari Amirler ile çok sayıda dava arkadaşı ve  vatandaşlar katıldı.

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ve protokol üyeleri camiye gelişinde Koç’un yakınlarına taziyelerini iletti.

AK Parti Tirebolu İlçe Başkanı Koç’un naaşı, daha sonra Tirebolu Kurcakale mezarlığına defnedildi.

AK Parti Tirebolu İlçe teşkilatı Merhum Kemal Koç için parti binasına seni unutmayacağız yazılı afiş astı.

Kemal Koç kimdir?

01.01.0955 yılında Tirebolu doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimini Tirebolu’da tamamladı.1975-76 yıllarında Marmara Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor yüksek okulunda öğrenimine başladı.1979 yılında mezun oldum, ilk memuriyet hayatına Tirebolu Cumhuriyet ortaokulunda Beden Eğitim öğretmeni olarak göreve başladı, sonraki yıllarda Tirebolu Lisesinde görevine devam etti. 2007 yılında emekli oldu. Evli ve iki çocuk babasıdır.

2014 yılında yapılan AK Parti 5. Olağan Genel Kongrede Tirebolu AK Parti İlçe Başkanlığına seçilmişti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir