Başkan Karabıçak’dan Kadın Çalışanlara Bir Günlük İdari İzin

08 Mart 2018 Perşembe, 09:18

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak,8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması münasebetiyle 8 Mart Perşembe günü belediyenin tüm kadın çalışanlarının izinli sayılacağını müjdeledi.

Dünyanın her köşesinde kutlanarak kadınlarımızın göstermiş oldukları fedakar hayatlarını ödüllendirmek ve farkındalık yaratmak adına kutlanan Dünya 8 Mart kadınlar gününde Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, Belediyenin Kadın personellerine pozitif ayrımcılık yaparak bir idari izinli olmalarını sağladı.

Kadınlarımızın kimi zaman vefalı bir eş, kimi zaman fedakar bir anne oldukları belirten Başkan Karapıçak; yaptığı açıklamada; “Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı, kimi zaman vefalı bir eş, kimi zaman fedakar bir anne, kimi zaman biz erkeklere destek olan siz kıymetli kadınların bu anlamlı gününü kutluyor, aileniz ve sevdiklerinizle sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirmenizi Cenab-ı Allah ‘tan niyaz ediyorum.”dedi

Yorum

  1. Sabiha Serin

    9 Mart 2018 at 02:21

    8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Tirebolu Belediyesinde çalışan tüm bayan personeline idari izin veren Sayın Tirebolu Belediye Başkanımız Abdullah Karabıçak’ın bu anlamlı ve güzel örnek kararı kadınlara verdiği değeri gösterir. Sayın Belediye Başkanımızı yürekten kutluyor ve tüm kadınlar adına alkışlıyorum. Keşke 8 Mart resmi tatil olsa eminim cefakar ve çilekeş kadınlarımıza güzel bir ödül olur. Saygıdeğer tüm dünya kadınlarının kadınlar gününü kutlar, Tirebolu’dan selam ve saygılarımı sunarım.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir