Başkan Karapıçak “Bu Ödül Tirebolu’nun”

25 Aralık 2017 Pazartesi, 08:59

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Yerel Yönetimler dergisinin bu yıl 7.sini düzenlediği Yılın Yerel Yöneticileri anketinde halkın oylarıyla “Turizme Destek” Kategorisinde yılın Başarılı Belediye Başkanı seçildi.
Başkan Karapıçak’a ödülünü Kayseri-Erciyes’de düzenlenen ödül töreninde Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Oğuz takdim etti.
Ödül törenine Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfekçi ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız katılarak halkın oylarıyla ödül almaya layık görülen Belediye Başkanlarını tebrik ederek başarılarının devamını diledi.


Ödül töreninde bir konuşma yapan Başkan Karapıçak” Bu ödül Tirebolu’nun, Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçede el değmedik bir yer bırakmadık. Eksik gördüğümüz her alanı tamamlamak için ekip arkadaşlarımız ile var gücümüz ile çalışıyoruz. Yerel Yönetimler Dergisinin 7.sini düzenlemiş olduğu ankette Tirebolu için yaptıklarımız halkımızın takdirini kazandı ki kullanılan oylar neticesinde Yılın Başarılı Yerel Yöneticisi unvanı layık görüldük. Halkımızın teveccühüne layık olmaya çalışacağız. Çalışmalarımıza aralıksız devam ederek halkımıza en iyi hizmeti götürmeye devam edeceğiz.” açıklamalarında bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir