Başkan Karapıçak’ın 2017 Yılı Mesajı

31 Aralık 2016 Cumartesi, 14:15
Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak 2017 yılı için bir mesaj yayınladı.
 
Yayınladığı mesaj da; “Yaşadığımız mutluluklar, sevinçler, acılar ve üzüntüler ile bir yılı daha geride bırakarak yeni ümitlerin taptaze ve canlı olduğu yeni bir yıla merhaba diyoruz.
Bilindiği gibi, göreve geldiğimiz günden bu güne ilçemizi yeniden yapılandırmak ve modern bir ilçe oluşturmak için gerekli tüm çalışmaları başlatarak ilçemizi güzelleştirmek adına bütün hizmetleri hızlı bir şekilde gerçekleştirdik.
Şeffaf ve adaletli bir hizmet anlayışıyla ilçemiz için gerekli olan her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Kurumsallaşmamızı tamamlayarak, adaletli, sosyal ve şeffaf bir belediye anlayışı oluşturma gayesi ile çalışmalarımızı gerçekleştirdik.
İlçemizin sıkıntılarını çok iyi biliyoruz.
Bunları gidermek için 2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da gerekli planlama ile çalışmalarımız devam edecek.
İnanıyoruz ki biz çalıştığımız müddetçe ilçemiz güzelleşecek, değişecek, yenilenecek.
Bütün bu güzel duygular ile yaşanılacak her yeni anın yaşanmadan önce yeni beklentileri, yeni umutları, iyimserliği beraberinde getirdiği; 2017 yılında ilimizde, ilçemizde ve ülkemizde sevgi, hoşgörü, kardeşlik ve yardımseverlik duygularının arttığı huzur ve güvenin tesis edildiği, içinde yaşanılan zamanın en ince ayrıntılarıyla faydalı bir şekilde yaşanıldığı günler temenni ederek, hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü, mutluluk ve başarı dolu bir yıl diliyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir