Başkan Karapıçak’tan Özel Misafirlere Söz!

11 Aralık 2017 Pazartesi, 18:04

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Özel misafirleri ile bir araya geldi.

Yaklaşık 3 yıldır faaliyetlerini yürüten Tirebolu Belediyesi Engelli Koordinasyon Birimi, düzenlemiş olduğu yemekte Başkan Karapıçak’ı özel misafirleri ile buluşturdu.

Kurulduğu günden bu yana engelli vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak, sorunlarını çözmek adına bir ilke imza atan Birim, Engelli bireylerin Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak ile görüşerek sorunların direk muhatabına ulaştırılmasını sağlamış oldu.

Gerçekleşen yemekte engelli bireyler, bugüne kadar yapılan hizmetleri için Başkan Karapıçak’a teşekkür ederek toplum içinde daha fazla rol almak istediklerini ve hayatları zorlaştıran değil kolaylaştıran hizmetlerin devam etmesi gerektiğini vurguladılar.

Ayrıca günlük hayatta yaşadıkları sıkıntıların hızlı bir şekilde çözülmesi talebinde bulunan Engelli vatandaşlar, Başkan Karapıçak’tan Engelli vatandaşlara özel kurulacak Whatsapp Hattı sözünü verdi.

Kurulacak olan Whatsapp Hattı ile Engelli vatandaşların günlük hayatta yaşamış oldukları problemleri en aza indirerek kısa sürede çözülmesi hedefleniyor.

Engelli Koordinasyon Biriminin organize etmiş olduğu yemeğe, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’ın yanı sıra Ak Parti Tirebolu İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ve Sosyal Hizmetler İlçe Müdürü Durmuş Ali Aydın‘da katılarak destek sözü verdiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir