Dekan Elmas’tan Başkan Karapıçak’a Ziyaret

16 Ocak 2018 Salı, 18:23

Tirebolu İletişim Fakültesi Dekanlık görevine yeni atanan Sayın Prof. Dr. Nazım Elmas ve Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Cem Feridunoğlu Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette yeni göreve atanan Dekan Elmas’a görevinde başarılar dileyen Başkan Karapıçak, gençlik ve üniversite öğrencileri için yapılan hizmetlerden bahsetti.
İletişim Fakültesi öğrencilerinin ilçenin tanıtımında daha aktif yol alınması adına birlikte izlenecek yol haritası belirlenerek atılacak adımlar konuşuldu.

Nazım Elmas: 1957 Giresun doğumlu olup, 1980 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde Lisans eğitimi aldı. 1992 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi’nde Yeni Türk Edebiyatı Bölümünde Yükseklisans yaptı. 1997 yılında yine aynı üniversitede Doktora’sını tamamlayan Elmas, görev aldığı Giresun Üniversitesi’nde 2007 yılında Yardımcı Doçent oldu. 2012 yılında Doçent’lik unvanını alan Elmas2017 yılında da Profesör oldu. Türk Dili ve Edebiyatı dalında çok sayıda eseri ve makalesi bulunan Prof. Dr. Elmas, 2018 yılında Tirebolu İletişim Fakültesi Dekanı olarak göreve başladı. 

İlçemize Hayırlı uğurlu olsun…

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir