Fatih Sultan Mehmet’ten çifte başarı!

28 Şubat 2019 Perşembe, 20:23

Fatih Sultan Mehmet İlk/Ortaokulu, Giresun da düzenlenen Yıldız Kızlar Futbol şampiyonası ve İstiklal marşı Güzel Okuma yarışmasında çifte birincilik yaşadı.

Tirebolu’da  düzenlenen yarışmalarda da ilçe birincisi olarak ilde Tirebolu’yu temsil etmeye hak kazanan, Fatih Sultan Mehmet İlk/Ortaokulu, 27 Şubat Çarşamba günü Giresun’da gerçekleşen Yıldız Kız Futbol turnavası ve İstiklal Marşını güzel okuma yarışmasında birinci oldu. Giresun Endüstri Meslek Lisesi Salonunda yapılan İstiklal Marşı’nı Güzel Okuma Yarışması’na 8’nci sınıf öğrencisi Şevval Ünal ile katılan Tirebolu Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu, bu yarışmada da il birinciliğini elde ederek, gruplarda ilimizi temsil etmeye hak kazandı.

Yıldız Kızlar Futbolda ilçe birincisi olarak ilde yapılan finallere katılan Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu, 27 Şubat’ta merkez 75. Yıl Stadı’nda Giresun Merkez Ortaokulu ile  oynadığı final maçını Emine Şahin ve Bilge Demir’in attığı gollerle 2-1 kazanarak, il şampiyonu oldu ve bu branşta da ilimizi temsil etme hakkını elde etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir