Güce’den Tarih Sayfasına Yolculuk…

17 Ağustos 2016 Çarşamba, 14:44
Güce’den Tarih Sayfasına Yolculuk…

Güce Belediyesi tarafından;  Araştırmacı yazar İsmail KAHRAMAN ve Medya Danışmanı Fatih Furkan AKKAYA iş birliği ile Güce’nin tarihi ve doğal güzelliklerini gün yüzüne çıkartılıyor.

Fotoğraf çekmeye meraklı olmasıyla, tarihi araştıran, bilinmeyen yaşanmışlıkları günyüzüne çıkarmayı hedef edinmiş kişiliğiyle bilinen, Güce dostu Karadeniz sevdalısı Kahraman, Güce ilçesinde ve Yayla’larında tarih yolculuğuna devam ediyor.

Güce Belediye Başkanı Aytekin Geçgel’in yakından takip ettiği Projenin Çekimleri;  Şaban Kalesi, Gökçebel Barajı, Kumluca İn Vadisi, İnoyak Vadisi, Akılbaba Yaylası, Çaloba Yaylası, Gelivera Deresi başta olmak üzere İlçenim bir çok yerinde karadan ve havadan profesyönel ekiplerle,  Güce’nin her mevsimde değişen güzelliklerini zaman ve mekan ,  gece ve gündüz ayrımı yapmadan belgelemeye devam ediyor.

Güce’yi gezerken halkada bütünleşen Kahraman, Güce’yi dört mevsim kayda aldığını ve en kısa sürede çalışmaların son bulup Güce için güzel bir çalışmayı ortaya koyacağını belirtti.

2125

 

1

2

3

22507807

4

1

5

 

7

8

 

10

11

rt807

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir