İletişim Fakültesinde Mezuniyet Sonrası Konser Coşkusu

18 Mayıs 2017 Perşembe, 13:57

Giresun Üniversitesi  Tirebolu İletişim Fakültesi mezuniyet töreni etkinlikleri kapsamında Rock Müziği’nin sevilen grubu Kolpa muhteşem bir konser verdi.

Öğrencilerin mezuniyet sevincini taçlandırdığı dev konsere, çok sayıda öğrenci ve vatandaş katıldı. Rock Müziğini kendine has tarzıyla yorumlayarak müzik severleri kendine hayran bırakan Kolpa grubunu çok daha yakından izleyip, dinleme fırsatı bulan öğrenciler birbirinden güzel parçalara eşlik ederek coşkunun zirveye tırmanmasına yardımcı oldu.

Kolpa Grubu kendilerini dinlemeye gelen binlerce üniversite gençliğine unutulmaz bir gece yaşattı.

Sınavlarla geçen yoğun bir akademik dönemin stresini ve yorgunluğunu üzerlerinden atan öğrenciler karnaval havasında geçen mezuniyet keyfini doyasıya çıkardılar.

Konserin açılışında Üniversite adına konuşma yapan Yrd. Doç. Dr. İsmail Cem Feridunoğlu günün anısına  “Mezuniyet Törenimiz büyük bir coşku içerisinde geçiyor. Etkinliklerimizi bu akşamda sizlerin sevdiği Kolpa grubuyla Konseri ile taçlandırdık. Bizler her ne kadar mezuniyet töreninin organizasyonunu tertip etsek de Kolpa Grubunu sizlerle buluşturan Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’a şükranlarımızı sunuyoruz.  Sizler her şeyin en iyisi ve en güzeline layıksınız. Bizler üniversite yönetimi olarak sizleri her zaman mutlu ve memnun etmeye çalışıyoruz. Rock müziğinin sevilen grubu Kolpa’ya sizler ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir