Mehmet Bayrak MYO 21. Dönem Mezunlarını Verdi

18 Mayıs 2017 Perşembe, 13:09

Giresun Üniversitesi Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu’nda (MYO) mezuniyet töreni düzenledi.

Mehmet Bayrak MYO’nun 2016-2017 eğitim öğretim yılı 21’inci dönem mezuniyet töreni İlçe Kapalı Spor Salonunda düzenlendi.

Törene, Giresun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Cin, Tirebolu Belediye Başkan Vekili Mazlum Tomak, Doğankent Belediye Başkanı Haşim Birol Tekin, ilçe protokolu ve çok sayıda veli katılarak bu anlamlı güne şahit oldu.

Mehmet Bayrak MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. İhsan Cora, “Bugün mezun edeceğimiz 400 öğrencimizle ve şimdiye kadar mezun ettiğimiz binlerce öğrencilerimizin haklı gururunu yaşamaktayız. Tirebolu’ya  başka illerden gelen bu öğrencilerimizi Tirebolu halkı olarak bağrınıza bastınız. Bu bağlamda Tirebolu halkına yardım severliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Giresun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Cin, “Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu’muzdan mezun olarak çalışma hayatına başlayacak bütün mezunlarımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Zor ve meşakkatli bir yolu bitirerek amaçları ve idealleri doğrultusunda çaba gösteren bütün öğrencilerimiz için artık farklı bir kulvarda mücadele başlıyor. Vatanına, milletine, bayrağına, dinine bağlı bireyler olarak sizlerden beklentimiz bu mezuniyet belgelerinizle birlikte bir kez daha artmıştır” diye konuştu.

Konuşmaların ardından tüm bölümler tek tek çağrılarak öğretmenleri tarafından mezuniyet belgeleri verildi.

Dereceyle mezun olanlardan okul Birincisi Hatice Günay, arkadaşları adına bir konuşma gerçekleştirdi. Mezuniyet belgesini ve ödülünü Giresun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Cin’in elinden aldı. Ailesi de sahneye çağrılarak tebrik edildikten sonra hatıra fotoğrafı çekildi.

Okul ikincisi Yasemin Ünal ödülünü Tirebolu Belediye Başkan Vekili Mazlum Tomak’ın elinden aldı.

Okul üçüncüleri aynı bölümden aynı puanla mezun alan Fatma Yılmaz ve Ömer Gedik ödüllerini  Tirebolu Belediye Başkan Vekili Mazlum Tomak ve Doğankent Belediye Başkanı Haşim Birol Tekin‘in elinden aldı.

Tüm öğrencilerin mezuniyet belgesine kavuşmasının ardından sıra kep atmaya geldi. Mezun olan 400 öğrencinin aynı anda keplerini havaya atması mükemmel bir görsel şölenin ortaya çıkmasını sağladı

Mezuniyet Törenin ardından, Üniversitede El sanatları Bölümü öğrencilerinin yapmış olduğu ürünlerin yer aldığı El sanatları sergisinin açılışı yapıldı.

Tirebolu halkı adına; mezun olan tüm öğrencilere bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyoruz.

Incoming search terms:

  • mazlum tomak tirebolu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir