Milletvekili Öztürk Nebioğlu’nun Açılışına Katıldı.

21 Ağustos 2017 Pazartesi, 13:09

Merkezi Görele’de Olan Nebioğlu Alış Veriş Merkezi ikinci şubesini Tirebolu’da halkın yoğun katıldığı bir törenle açtı

Davetliler Arasında  Ak Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Tirebolu Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Tirebolu Emniyet Müdürü Fahrettin Sadullahoğlu, Giresun Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Halilbaçoğlu, Tirebolu İlçe Jandarma Komutanı Hamdi Yıldız, Ak Parti Tirebolu İlçe Başkanı Enver Yiğit, Ak Parti Görele İlçe Başkanı Tayfun Emrecan, Ak Parti Eynesil İlçe Başkanı Fatih Cansız,Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri,Mahalle Muhtarları ve çok sayıda vatandaş Katıldı.

 Açılış Töreni Akçaabat Folklor Derneğinin Erkek Horon Ekibinin gösterisi ile başladı. Ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmalara geçildi.İlk konuşmayı Nebioğlu Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Turan Nebioğlu yaptı. Konuşmasında; “Nebioğlu 2009 Yılında Faaliyete Sadece Vestel Olarak Başladı. 2011 Yılında Karaca, 2012 Bosch, 2013 Yılında Nebioğlu Avm, 2015 Yılında Giresun Vestel, 2017 Yılında Tirebolu Konsepti Açtı. Belki Bir Kişi Olarak Başlayan Bu Süreç Şimdi 33 Kişilik Ekiple 22 Bin Müşteri Portföyüne Sahip Olup, Türkiye’nin Her Yerine Ulaşan Ve Müşteri Memnuniyeti Yüzde 95 Olan Firma Haline Geldi. Aslında Bu Başarı Bizim Gibi Gözükse De Gerçek Başarı” Sizindir”! Çünkü Siz Bu Firmaya Hep Güvendiniz, Hep Sahip Çıktınız. İnanın, Biz Sadece İstediklerinizi Yerine Getirmeye Çalıştık. Bundan Sonra Da Faaliyet Alanlarımızı Genişletip Bu Aileyi Daha İyi Yerlere Getireceğimizden Kimsenin Şüphesi Olmasın. Yöremize Ve Sizlere Hayırlı, Uğurlu Olmasını Temenni Ediyorum” dedi.

Daha Sonra sırasıyla Giresun Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Halilbaçoğlu, Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Ak Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk Söz bir konuşma yaparak işletmenin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundular.

Yapılan Konuşmaların Ardından Körliman Mahallesinde kurulan Nebioğlu Alış Veriş Merkezinin Açılışı için Tirebolu Müftü Vekili Şaban Kaya hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulunarak dua etti. Yapılan duanın ardından Nebioğlu Alış Veriş Merkezinin açılış kurdelesi açılış törenine katılan protokol mensupları tarafından kesildi.

Kurdelenin kesilmesinin ardından açılışa katılan vatandaşlar açılışa özel indirimli fırsatları kaçırmayaral alışveriş yaptılar.

Tirebolum Haber ailesi olarak ilçemizde yeni açılan Nebioğlu AVM’ye hayırlı işler bol kazançlar diliyoruz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir