Öztürk;”Cumhurbaşkanımızı Yıpratmak İstiyorlar”

03 Ocak 2018 Çarşamba, 15:47

AK Parti Giresun milletvekili Sabri Öztürk darbecilere karşı vatanseverleri koruyan yeni KYK’nın eleştirilmesine darbecileri ve teröristleri korumak anlama geldiğini vurguladı

2018 seçimleri çok çok daha önemli AK Parti Giresun milletvekili Sabri Öztürk, Giresun’daki yoğun temasları sırasında Partisi’nin Tirebolu ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Ziyaretinde Öztürk’ü İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, İl Genel Meclis Üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri partliler karşıladı.

Öztürk, göreve yeni seçilen teşkilat mensuplarına Hayırlı olsun dileklerini iletti. yeni teşkilat mensupları ile tanışan Öztürk, 2019 seçiminin her zamankinden daha önemli olduğunu Cumhurbaşkanı seçmenin hükumeti seçmek anlamına geldiğini hatırlattı.

Halkı koruma altına alan bir KYK.

Öztürk şimdiden Cumhurbaşkanımızı yıpratmak adına çalışmalara başladılar, bir kanun hükmünde kararname çıktı. 15 16 Temmuz 2016 tarihlerinde darbeye karşı duran vatandaşımız darbecileri püskürtmek için elinde olmadan bir takım zararlar vermişse yarın kötü niyetli bir savcı çıkar devletin malına zarar verdin diyerek vatansever vatandaşımızı yıpratabilir diye onları koruma altına alan bir KYK bu dediğim.
2019’a Yönelik Hesapların İpuçları…

Öztürk “Muhalefet çıktı Vay efendim Yarın insanlar birbirini öldürürse sorunu kim olacak diyerek işi sulandırmaya çalışıyordu. Darbeciler bu sefer başaramadı ama yarın yine darbecilerin önü açık olsun demek istiyor darbecilere karşı koyacak vatandaşın bir güvencesi olmasın diye dilinin altındaki baklayı çıkarmadan bir şeyler söylemeye çalışıyorlar. Bunlar 2019’a yönelik hesapların ipuçları” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir