Şehit Binbaşı 400 Kişiyi İftarda Buluşturdu

05 Haziran 2017 Pazartesi, 15:15

Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan İlk ve Ortaokulu, 2 Haziran Cuma günü Okul bahçesinde yaklaşık 400 kişiyi düzenlediği iftar programında buluşturdu.

Geçmişten günümüze kadar Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan İlk ve Ortaokulu’nda Müdürlük ve öğretmenlik yapmış, Okul aile birliklerinde görev almış ve mezun olan öğrencilerle; Şuan okulda görevli öğretmen ve Mezun olacak öğrencileri ve ailelerini buluşturmak, bundan sonraki yaşamlarında bu gecenin hafızalardan silinmeyerek geleneksel hale getirmek amacıyla 400 kişi orucu açtı.

İftar Programı Okulun eski öğretmenlerinden Mehmet Ergül’ün okuduğu Kuranı Kerim Tilavetiyle başladı ve İftardan sonra Okul Müdürü Ömer Göbel, kürsüye çıkarak tüm katılımcılara teşekkür ederek afiyet olsun dedi.

Eski Öğretmenler ve Mezun öğrenciler kürsüye çıkarak duygu ve düşüncelerini paylaştılar.

İftar programı tertip komitesinde bulunan Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Halil Bayrak, Sınıf Öğretmeni Nedim Durkaya, Körliman Mahallesi Muhtarı Hüseyin Aydın, Emekli Öğretmenler Harun Demir, Mehmet Pir ve Mehmet Ergül’ün gayretleriyle gerçekleşmiştir.

İftar programına Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yılmaz ve ilçe protokolü katıldı.

Yorum

  1. Adil Emanetoğlu

    7 Haziran 2017 at 01:17

    Her şey çok güzel.Resimler harika.Ortam mükemmel.Ancak tertip komitesinde eksik var..

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir