Şehit Binbaşı;Kadıoğlu İle Devam Dedi

23 Ekim 2017 Pazartesi, 09:21

Tirebolu Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan İlk ve Ortaokulu 2017-2018 yeni eğitim öğretim yılı okul aile birliği Başkanını seçti.

20 Ekim Cuma Günü okulun toplantı salonunda yapılan Okul Aile Birliği seçiminde Tirebolu Belediye Başkan Yardımcısı Besim Kadıoğlu tekrar Okul Aile Birliği Başkanlığına seçildi.

Okul İdarecileri ve Yeni Okul Aile Birliği Yönetimi Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’ın katıldığı bir kahvaltıda buluştu.

Kahvaltıda yeni dönemde neler yapılacağı konuşuldu.

Okul Aile Birliği, Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan İlk ve Ortaokulu’na desteklerinden ötürü Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’a teşekkürlerini sunarak bir hediye takdim edildi.

Başkan Kadıoğlu yaptığı açıklamada; Okul Aile Birliği olarak geçen eğitim-öğretim yılında görev yaptıkları süre boyunca maddi ve manevi olarak ellerinden geleni yaptıklarına inandıklarını söyledi. Çalışmalarında destek olan tüm duyarlı velilere, öğretmenlere ve idarecilere teşekkür etti.

Yeni dönemde Tirebolu Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan İlk ve Ortaokulu Okul Aile Birliği Asil Üyeleri Besim Kadıoğlu(Başkan), İbrahim Duman (Başkan Yrd.) Nurcan Aslan, Nermin Veyis , Hürmet Özdemir görev yapacak.

Tirebolum Haber ailesi olarak Yeni yönetim kuruluna Başarılar diliyoruz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir