Şenlikoğlu Tirebolu’da”Çalışacağız, Üreteceğiz”

19 Aralık 2017 Salı, 08:49

Ak Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Türkiye hedeflerine ulaşana dek, milletçe durmadan çalışıp üreteceklerini, güçlü Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceklerini söyledi.

Şenlikoğlu, ilçe ziyaretleri kapsamında göreve yeni seçilen Tirebolu ilçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ve Yönetim Kurulunu ziyaret ederek Hayırlı olması dileklerini iletti.

İlçe esnafıyla da bir araya gelen Şenlikoğlu, yaptığı açıklamada, ilçelerde ziyaretlerde bulunarak sorunları yerinde dinlediklerini ve çözüm noktasında fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

 Teşkilat olarak dün olduğu gibi, bugün ve yarın da toplumun bütün katmanları içerisinde var olacaklarını dile getiren Şenlikoğlu, “İnsanın olduğu yerde hizmet bitmez. Biz de bu doğrultuda hareket ederek, fırsat buldukça ilçe esnaflarımızı, meslek odalarımızı ve sivil toplum örgütlerimizi ziyaret ediyor, sorunlarını dinliyor, sorunların çözümü noktasında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Yine vatandaşlarımızla teşkilatımızda veya çeşitli ortamlarda bir araya gelerek her kesime elimizden geldiğince yetişmeye, yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Hedef 2023 yolunda, bizim yolumuz milletimizin yoludur. Türkiye Cumhuriyeti, hedeflerine ulaşana dek, millet olarak bize durmak yok. Çalışacağız ve üreteceğiz. Güçlü Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Şenlikoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Ak Parti Tirebolu İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte esnafları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir