Tirdef Yeni Başkanını Seçiyor

12 Ocak 2018 Cuma, 10:54

Tirdef Başkanı Haldun Domaç’ın, 3 Aralıkta İstanbul’da düzenlenen 7. Tirebolu Kültür Sanat Festivalinde yeni dönemde aday olmayacağını açıklamasının ardından göreve talip olan adaylar belli olmaya başladı.

görev almayacağı kongre öncesinde İbrahim Balcıoğlu ve Ali Demir’den sonra Necdet Ali Demirel’de aday olacağını açıkladı…

Şuan için 3 aday göreve talip olduğunu açıkladı. İlk etapta İbrahim Balcıoğlu ile Dr. Ali Demir, başkanlığa aday olduklarını kamuoyuna duyurmuşken; son olarak, Kovanpınar Derneğinden Necdet Ali Demirel’de, kongrede aday olacağını açıkladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

14-21 Ocak tarihlerinde yapılacak olan TİRDEF kongresinde şu anda 3 adayın yarışacağı ifade edilirken; başka aday çıkıp-çıkmayacağı bilinmiyor. Federasyonda son iki dönemdir görev yapan Spor Yazarı ve TV Yorumcusu Haldun Domaç, bir hayli yorulduğunu ve işlerinin yoğunluğu nedeniyle bu yılki kongrede görev almayacağını açıklamıştı. Genel Başkanlık görevine talip olan Mali Müşavir İbrahim Balcıoğlu ile Dr. Ali Demir’den sonra, Mali Müşavir ve Muhasebeci Necdet Ali Demirel’in adaylığa soyunması, kongrenin çekişmeli bir şekilde geçeceğinin sinyalini verdi.

TİRDEF’te Genel Başkanlığa aday olan 3 hemşerimiz de görevini en iyi şekilde yapacaklarını ifade ederlerken; federasyonun misyonunu daha üst seviyelere çıkarma konusunda büyük gayretler göstereceklerini açıkladılar.

Kongrenin ilçemize ve bölgemize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir