Tirebolu Belediyesi Saha Ekibinin Bir Günü

02 Şubat 2018 Cuma, 16:04

Tirebolu Belediyesi ilçenin bir çok noktasında yaptığı başarılı çalışmalarla halkın sorunlarını çözmeye devam ediyor.

Tirebolu Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre bir gün çalışma performansı aşağıdaki gibi paylaşılmıştır.

“Arı Gibi Çalışıyoruz”

Bugün ekiplerimizin bir kısmı Tirebolu Demokrasi ve Şehitleri Meydanına Kartlı Suyaçları için su dolum Atm’si yeri hazırlarken diğer bir ekibimiz Demirci Mahallesi Akmaz Caddesinde monte ettiğimiz Sokak aydınlatma direklerine elektrik bağlantılarını gerçekleştiriyor.

 

 

 

 

 

 

Bir ekibimiz Kurcakale Mevkiin de yoldaki parke çalışmalarını yürütürken diğer bir ekimiz Tirebolu Devlet Hastanesi Morg girişine döşenen parke taşlarının düzletme işlerini tamamlıyor.

 

Tarihi Tirebolu Kalesinde kaderine terk edilmiş tarihi toplarımızı bir süre önce indirmiştik bakım ve onarım çalışmaları Kademe Ekiplerimiz tarafından yürütülürken aynı anda daha temiz bir Tirebolu için temizlik ekiplerimiz ilçemizin dört bir yanında cadde ve sokaklarımızdaki çöpleri topluyor.

Ziraat Bankası önünden Sakarya İlkokuluna giden yolda kaldırım çalışmaları yürütülürken Hamam Mahallesinde yapılacak olan 300 kişilik yurt arazinin yanındaki derenin islah çalışmalarını yapılıyor.

“Milli Servetimiz Çöpe Gitmesin” sloganıyla başlattığımız kağıt,plastik,karton vs ürünlerin ayrı bir şekilde toplanılarak geri dönüştürülmesi yapılırken diğer yandan ilçemizin park, bahçe ve yol kenarlarına “Hercai Menekşe” ve “Çuha” türü çiçekler dikilerek bahara hazırlanıyoruz.

Bir yandan İçme suyu hattında yapılacak çalışmalar için hazırlık yapılırken diğer yandan Öğrencilerimize karne hediyesi olarak hazırlamış olduğumuz 3 boyutlu animasyon sinema gösterisinde öğrenci ve velilerimiz doyasıya eğlenerek patlamış mısır keyfiyle günün tadını çıkardılar.

Daha yaşanılabilir Tirebolu için Belediye Başkanımız Abdullah Karabıçak önderliğinde var gücümüz ile çalışıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir