Tirebolu İmam-Hatip Mezun Öğrencisinden Vefa Örneği

10 Kasım 2017 Cuma, 13:15

Tirebolu – Şehit Yunus Yılmaz Anadolu İmam Hatip Lisesinde “Beyin Yıkama ve Algı Operasyonlarına Karşı Tavrımız Ne Olmalıdır” Konulu Konferans Düzenlendi.

Şehit Yunus Yılmaz Anadolu İmam Hatip Lisesi 2000 yılı mezunlarından Dr. Turgut AKYÜZ okulda “Beyin Yıkama ve Algı Operasyonlarına Karşı Tavrımız Ne Olmalıdır” Konulu Konferans verdi. Konferans Tirebolu İletişim Fakültesi Konferans salonunda yapıldı.

Konferansa Şehit Yunus Yılmaz Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileri eksiksiz olarak katıldı.

Dr. Turgut Akyüz’ün mezun olduğu okula konferans vermek gelmesinden dolayı mutlu olduğu ve Öğretmenlerine karşı vefa borcunu da bu vesile ile bir nebzede olsa ödediğini belirtti.

 

Turgut AKYÜZ Kimdir?

1981 yılında Giresun´un Yağlıdere ilçesinde dünyaya geldi.

2000 yılında Tirebolu İmam Hatip Lisesinden mezun oldu.

2005 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi´nden mezun oldu.

2011 yılında yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı İslam Felsefesi Bilim Dalı´nda yüksek lisansını tamamladı.

2011 Yılında Erzincan Üniversitesi Mantık Ana Bilim Dalına Öğretim Üyesi olarak atanmıştır.

2017 yılında aynı Enstitünün Mantık alanında doktorasını tamamlamıştır.

Halen UMAD(Uluslararası Müslüman Alimler Dayanışma Derneği) Genel Koordinatörlüğü görevi ile GİMEV(Giresun ve ilçeleri İmam Hatip Mezun ve Mensupları Vakfı) Başkan Danışmanlığı görevini yürütmektedir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir