Tirebolu İYİ Parti İlçe Başkanlığına Bektaş Getirildi…

16 Kasım 2017 Perşembe, 11:53

Tireboluspor Kulübünün eski başkanlarından Erdinç Bektaş, Meral Akşener başkanlığındaki İYİ Parti’nin Tirebolu Kurucu İlçe Başkanlığı görevine getirildi…

Tireboluspor Kulübünün eski başkanlarından Erdinç Bektaş, MHP’den ayrılan Meral Akşener’in kurmuş olduğu İYİ Parti’nin Tirebolu İlçe Başkanı oldu.

15 Kasım 2017 tarihi itibariyle İYİ Parti İl Başkanı Ünzile Yüksel tarafından partinin Tirebolu İlçe Teşkilatında kurucu başkanlık görevine ataması gerçekleşen Bektaş, resmen İYİ Parti’de göreve başlarken; Tirebolu ile birlikte Espiye ve Görele ilçelerine de atanan kurucu başkanlar belli oldu. İl Başkanı Yüksel; Tirebolu’da Erdinç Bektaş’ı,Espiye’de Adnan Şahan’ı ve Görele’de de Salih Seferoğlu’nu Kurucu İlçe Başkanı olarak göreve getirdiklerini belirterek, diğer ilçelerinde  en kısa zamanda atamalarını yapacaklarını bildirdi.

Tirebolu’da İYİ Parti İlçe Başkanlığı görevine getirilen Bektaş, sosyal medya aracılığı ile yeni katılmış olduğu İYİ Parti’nin İl Başkanı Yüksel’e ve kendisini destekleyen herkese teşekkürlerini ileterek, ilçede en kısa sürede teşkilatlanma çalışmalarını başlatacağını bildirdi. İYİ Parti Tirebolu İlçe Başkanlığına getirilen Bektaş’a hayırlı olmasını diliyoruz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir