Tirebolu Kaymakamı Tavlı İlçemize Veda Etti

27 Şubat 2018 Salı, 13:30

İlçe Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı Mavi&Yeşil restoranda onuruna düzenlenen yemekle Tirebolu’ya veda etti.

Yemekte yaptığı konuşmada, yaklaşık 2,5 yıl Tirebolu’da görev yaptığını, kamu kurum ve kuruluşlarının ahenk ve düzen içinde çalışması için dile getiren Tavlı, şunları kaydetti:

“Birlik ve beraberliği ön planda tutmaya çalıştım. Özellikle şehit ailelerini ve gazilerimizle birlikte olduk. Acılarını, sevinçlerini, kederlerini birlikte paylaştık. Çok kıymetli meslek arkadaşlarımla birlikte Tirebolu’nun bir adım daha ileri gidebilmesi için gayretlerde bulundum.”

Tavlı, Tirebolu’nun 49 köyüne verilen bütçe imkanları doğrultusunda hizmet etmeye çalıştığını aktararak, şöyle devam etti:

“Elimizden geldiği kadarıyla bu aziz millete hizmet etmeye gayret sarf ettik. Hatalarımız kusurlarımız tabi ki var, yapamadığımız şeyler tabi ki var ama iyi niyetle hareket ettik. Bunun karşılığını halkımızdan da iyi niyet olarak aldık. Ben sizlere hakkımı helal ediyorum, sizler de hakkınızı helal ediniz. Bu aslında tam bir veda değil. Bizler Ankara’dayız, sizler de buradasınız. İnşallah iyi günlerde görüşmek üzere diyor, hepinize saygılar sunuyorum.”

Yemeğe, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, Garnizon Komutanı Kıdemli Üsteğmen Hakan Baştürk, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkililer, bazı ilçelerin kaymakam be belediye başkanları ile muhtarlar katıldı.

Programın sonunda Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere,İlçe Emniyet Müdürü Murat Şahin, Tirebolu Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Aydın ve Tirebolu Ziraat Odası Başkanı Erim Yaman Tavlı’ya hediyelerini takdim etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir