Tirebolu MHP Teşkilatından 15 üye ihraç edildi!

05 Eylül 2017 Salı, 09:05

MHP Tirebolu İlçe Başkanı Memiş, kararın İl Başkanlığına gönderildiğini belirterek, partiden yeni ihraçların da olabileceğini söyledi…

Giresun’un Tirebolu ilçesinde MHP Teşkilatına kayıtlı 15 üyenin partiden ihraç edildği bildirildi. MHP Tirebolu İlçe Başkanı Durmuş Memiş, ihraç kararının İlçe Yönetim Kurulu kararı ile alındığını belirterek, partiye kayıtlı üyelerden yeni ihraçların da olabileceği sinyallerini verdi.

MHP Tirebolu İlçe Teşkilatından ihraç edilen üyeler, bu olay üzerine birçok üyenin partiden istifa edeceklerini öne sürerek, “Her zaman ve her yerde milliyetçiliğimizle övünüyoruz. Kaydi olarak bizleri üyelikten silebilirler, ama yüreğimizden milliyetçiliği asla silemezler. Arkadaşlarımızla davamıza, vatanımıza ve milletimize en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde yorumda bulundular.

Öte yandan, MHP Tirebolu İlçe Başkanı Memiş, partiye kayıtlı üyelerden 15 kişinin ihraç kararını doğrulayarak, söz konusu ihraç dilekçelerinin İl Başkanlığına gönderildiğini söyledi.

Kaynak: tireboluexpress.com

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir