Tirebolu’da Cem Özer’e Yoğun İlgi

12 Şubat 2018 Pazartesi, 19:32

Tirebolu’da “Ömürsün Doktor” adlı tiyatro oyununa, ilçe halkı ve çevre ilçelerden gelen vatandaşlar büyük ilgi gösterdi

Cem Özer’in başını çektiği tiyatro grubu, Ömürsün Doktor adlı tiyatro oyunu büyük beğeni topladı.

Tirebolu Belediyesi’nin organizasyonuyla ilçemizde halkımızın beğenisine sunulan “Ömürsün Doktor” tiyatro oyunu 9 Şubat Cuma akşamı Tirebolu İletişim Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşti.

Rus edebiyatının en önemli yazarlarından olan, modern kısa öykülerin kurucularından kabul edilen aynı zamanda kalemiyle olduğu kadar doktorluk mesleğiyle de bilinen Anton Çehov’un farklı öykülerinin bir araya getirildiği ‘Ömürsün Doktor’ adlı tiyatro oyunu sergilendi.

Tirebolu Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Tirebolu’ya gelen Büyülü Sahne Tiyatrosu, ‘Ömürsün Doktor’ adlı oyunu tiyatro severlerle buluşturdu.

Tirebolu İletişim Fakültesi Konferans Salonu’nda sahnelenen 2 perdelik komedi türündeki tiyatro oyununu, Tirebolu Belediye Başkan Yardımcısı Besim Kadıoğlu ve çok sayıda tiyatro sever tarafından beğeniyle izlendi.

Yaklaşık 2 saat süren, Kubilay Zerener’in kurgulayıp yönettiği, Cem Özer, Betül Şahin, Fulden Akyürek, Soydan Soydaş, Fırat Çöloğlu, gibi usta tiyatro ve dizi oyuncularını bünyesinde barındıran ‘Ömürsün Doktor’ adlı tiyatro oyunu, katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir