Tireboluspor İlk Antrenmanda Buluştu

07 Eylül 2017 Perşembe, 10:51

Giresun Süper Amatör Kümede yer alan temsilcimiz Tireboluspor, 15 ekim de başlayacak yeni sezon için çalışmalara başladı.

Yeni yönetim kadrosuyla iddiasını şampiyonluğa kilitleyen Tireboluspor, takıma katılan yeni oyuncularla dün akşam ilk idmanını yaptı.

Tireboluspor Yeni Sezon için ilk antramanına başladı. Hedef Bal Ligi…

Tirebolum Haber paylaştı: 6 Eylül 2017 Çarşamba

Takımın başına getirilen yeni teknik adam Hasan Ali Tek ve Yardımcısı Mehmet Karahasanoğlu ile dün akşam oyuncularla tanıştı.

Tirebolu ilçe Kapalı Spor Salonu yanındaki halı sahada gerçekleşen antrenman; koşu, stretching hareketleri ve şut çalışmalarıyla yaklaşık 1 saat devam etti.

Mavi-Beyazlı ekipte yeni gözde transferlerde ilk antrenmanlarına çıkarak takıma alışmaya çalıştılar.

İlk Antrenman gününde Tireboluspor yönetim kurulu üyeleri, Besim Kadıoğlu, Halil Bayrak, Figen Say İşler, Sedat Pir ve Tireboluspor Kulübünün eski Başkanı Yusuf Hacıibrahimoğlu teknik heyeti ve oyuncuları yalnız bırakmadı.

Teknik Direktör Hasan Ali Tek ve futbol şube sorumlusu Besim Kadıoğlu, Antrenman öncesi Soyunma odasında futbolcularla buluştular ve kısa süreli bir sohbet gerçekleştirdiler. Sohbette; hedeflerinin mutlak Şampiyonluk olduğunu, bu sezon Yönetim Kurulu olarak Başkan Mazlum Tomak Önderliğinde ellerinden gelen tüm imkanları Tireboluspor için seferber edeceklerini, bunun karşılığında sizlerden sadece yeteneklerinizi ortaya koyup maçları kazanmasını talep ediyoruz açıklamalarında bulundular.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir