Tireboluspor’da Mazlum Tomak Dönemi

11 Ağustos 2017 Cuma, 11:59

Tireboluspor olağan üstü kongresini gerçekleştirdi.

Olağan üstü kongre kararı alan Tireboluspor yönetimi, Başkan Adayı Mazlum Tomak ve yönetim listesi, üyelerden tam destek alarak Tireboluspor kulübüne yönetici olarak seçildi.

Tireboluspor’un yeni Başkanı Mazlum Tomak seçimin ardından kısa bir açıklama yaparak; “Görev ve misyonumuzun farkındayız. Bunun bilincinde hareket edeceğiz. Altyapımıza önem vereceğiz, yetiştirdiğimiz oyuncularla , Başta Tirebolu olmak üzere ve Ülke futboluna katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Bu bir bayrak değişimidir.

Bizden önce görev almış olan Yusuf Hacıibrahimoğlu nezdinde, yönetim kurulu arkadaşlarımıza Tireboluspor’a yapmış oldukları hizmetlerden dolayı kalben teşekkür ediyorum. Tirebolu, Giresunun köklü bir takımıdır. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla Tireboluspor’u Giresun’da ve Bölgemizde en iyi yere taşımak adına var gücümüzle çalışacağız. Bu bayrak değişiminin Tirebolu için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum”dedi.

Tireboluspor Kulübü Yönetim Kurulu:

Mazlum Tomak (Başkan), Mustafa Kara, Nihat Bektaşoğlu, Selçuk Abanoz, Sedat Pir, Halil Bayrak, Ahmet Durmuşoğlu, Figen İşler, Besim Kadıoğlu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir