Vali Harun Sarıfakıoğulları’ndan Tirebolu’ya Ziyaret

06 Ekim 2018 Cumartesi, 17:36

Giresun valisi Harun SARIFAKIOĞULLARI  Tirebolu Kaymakamlığını ziyaret ederek,  Tirebolu’daki  vatandaşların sorunlarını  dinlemek ve bu sorunlara cözüm getirmek için kaymakamlıkta bir toplantı yaptı . 

Vali Sarıfakıoğulları, 31.08.2018 tarihli ve 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Tirebolu Kaymakamı olarak atanan Salih Yüce’ye hayırlı olsun dileklerinde bulunarak ilçesindeki görevlerinde başarılar diledi.

İlçede kaymakamlık binasında hizmet veren birimlerdeki vatandaş yoğunluğunun yaşandığı müdürlükleri dolaşarak sorunlarını dinledikten sonra Vali Sarıfakıoğulları, görev  başındaki memurlara  ve vatandaşlara hayırlı mesailer dileyerek, ilçeden ayrıldı.

Vali Sarıfakıoğlulları’nın Tirebolu kaymakamlıgına ziyareti esnasında Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, Tirebolu Kaymakamı Salih Yüce, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Bahattin Murat Yakın, Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi İsmail Cem Feridunoğlu ve Tirebolu Köylere Hizmet Birliği başkanı da hazır bulunduğu toplantıda Tirebolu’daki sorunların giderilmesi sürecine nasıl katkı sağlanılacağı ve karşılıklı çözüm üretilerek Tirebolu’nun iyileştirilebilmesi için neler yapılabileceği hususunda protokol üyeleriyle birlikte fikir alışverişinde bulundu.

  Ardından SARIFAKIOĞULLARI, toplantı sonrasında kendisini bekleyen vatandaşlarında sorunlarını dinleyerek ilçeden  ayrıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir