Vali Karahan’a Kaymakamlardan Veda Ziyareti

23 Haziran 2017 Cuma, 13:47

Denizli Valiliğine atanan Sayın Valimiz Hasan Karahan’a veda ziyaretleri başladı.

İlimizin doğu tarafından bulunan ilçe kaymakamları, 21 Haziran 2017 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Bakanlar Kurulu’nun 13/06/2017 tarih ve 10458 sayılı Kararına istinaden Denizli Valiliği görevine atanan Vali Hasan Karahan’a veda ziyaretinde bulundu.
Vali Karahan’a yeni görev yerinde başarılar dileyen kaymakamlar, ilçelerindeki sorunların çözümü ve hizmetlerin kesintisiz yürütülmesi noktasında verdiği desteklerden dolayı da Vali Karahan’a teşekkür ettiler.
Birlikte görev yaptıkları süre içerisinde uyumlu bir çalışma içerisinde bulunmanın gönül rahatlığı ile Giresun’dan ayrılacağını ifade eden Vali Karahan, bu süre zarfında gösterdikleri gayret ve verimli çalışmalarından dolayı kaymakamlara teşekkür ederek, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Vali Karahan’a veda ziyaretinde gelen ilçe kaymakamları arasında; Tirebolu Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Doğankent Kaymakamı Mustafa Ayvat, Espiye Kaymakamı Sultan Doğru, Eynesil Kaymakamı Yılmaz Kurt, Görele Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, Güce Kaymakamı Mustafa Köleoğlu, Çanakçı Kaymakamı Yusuf Gemici ve Yağlıdere Kaymakamı Hasan Uğuz yer aldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir