Yeni Başhekim Muhtar “Kalbe” İyi Gelecek

12 Aralık 2017 Salı, 17:34

Tirebolu Devlet Hastanesi Başhekimliği Görevine atanan Kardiyoloji Uzm.Dr. Kenan Muhtar hasta kabulüne başladı.

İzmir Dokuz eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim gören Muhtar, Ankara Hacettepe Tıp Fakültesinde 2014 yılında Kardiyoloji dalında ihtisası tamamlayarak uzmanlık unvanını aldı.

2014 yılında Uzmanlık Unvanı aldıktan sonra mecburi hizmet olarak Görele’de göreve başlayan Muhtar, mecburi hizmetinin tamamlanmasınin ardından Tirebolu Devlet Hastanesinde Başhekim olarak göreve başladı.

3 yıldır Görele Devlet Hastanesinde Kardiyoloji Bölümünde görev yapan Muhtar, Tirebolu’yu sık sık ziyaret etme fırsatı bulduğunu, özellikle Karadeniz sahil yolunun tünelden geçtiği için denizle bütünlüğünü bozmadığından dolayı bir başka güzel olduğunu ve burada olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Görele Devlet Hastanesinde görev yaparken Tirebolu’dan birçok hastası olduğunu ve Tirebolu’ya yabancı olmadığını belirtti.

3 Yıllık süre zarfında Görele Devlet Hastanesine büyük hizmetler ettiğini ve bundan sonra elinden gelenin daha fazlasını Tirebolu Devlet Hastanesi için yapacağını belirtti.

Muhtar, Tirebolu Devlet Hastanesinde Başhekimlik görevinin yanı sıra geçici süre ile haftanın bir günü Görele Devlet Hastanesinde Kardiyoloji Poliklinik hizmeti verecekken, geri kalan süre de Tirebolu Devlet Hastanesinde Kardiyoloji Poliklinik hizmeti vermeye devam edecek. bu sayede Tirebolulu hastalar ilçe dışındaki hastanelere gitmek zorunda kalmayacaklar.

Kardiyoloji Uzm.Dr. Kenan Muhtar’ın Başhekim olarak ilk hizmetinin Hastanede eksik olan Eko Kardiyoloji Cihazını İlçemiz iş adamlarının bağışı ile Hastane envanterine kazandırmak olduğunu kaydetti.

Tirebolum Haber Ailesi olarak Tirebolu Devlet Hastanesinde yeni göreve başlayan Başhekim Kardiyoloji Uzm.Dr. Kenan Muhtar’a hoşgeldiniz diyor görevinde başarılar diliyoruz.

 

Yorum

  1. ismail BAYRAK

    13 Aralık 2017 at 13:16

    Sayın Başhekimime bir Tirebolu sevdalısı olarak hayırlı olsun der;görevinde başarılar dilerim.ALLAH yar ve yardımcısı olsun.Tirebolumuza hoş geldiniz.İstanbul dan selamlar.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir