Yeni Yılda Tirebolu’ya İş Makinesi Müjdesi

03 Ocak 2018 Çarşamba, 12:41

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’ın girişimleri sonucunda Tirebolu Belediye Araç Filosu Yenilenmeye ve Gelişmeye devam ediyor.

En son geçen hafta Belediye araç filosuna 0 Km Kepçe’yi Belediye envanterine katan Başkan Karapıçak, 2018 Yılının ilk gününde araç filosuna bir iş makinesi daha katarak yeni yılın ilk gününde vatandaşlara müjdesini verdi.

1986 Yılından bu yana İlçede faaliyetlerde kullanılan Yükleyici-Loder İş Makinesininin emekliye ayrılarak Araç filosuna yeni dahil edilen Yükleyici-Loder İş Makinesinin vatandaşlara hizmet etmeye başladığı bildirildi.

2014 Yılı mart ayında göreve başlayan Başkan Abdullah Karapıçak, 45 ayda Belediye Araç Filosuna 10 adet iş makinesi katarak vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verilmesini sağlamıştır.

Yeni Yılda hizmete başlayan iş makinesinin ilk sürüşünü yapan Başkan Karapıçak,” Yeni Yıla vatandaşlarımıza büyük hizmetler edecek Yükleyici-Loder İş Makinesiyle girmek gerçekten mutluluk verici, geçen hafta 0 Km bir Kepçeyi bünyemize dahil ettik. Vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini yapabilmek için ekip arkadaşlarımızla var gücümüzle gece gündüz çalışıyoruz. Bu araç Filomuza dahil ettiğimiz 10. Aracımız oldu. Tirebolumuza vatandaşlarımıza hayırlı olsun” açıklamalarında bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir